خبرنگاران معابر عمومی باشت توسط تیم های عملیاتی جنگ نوین ضدعفونی شد

به گزارش مجله خبری، گچساران - خبرنگاران -معابر عمومی و مکان های پرتردد شهرستان باشت توسط تیم های مجهز جنگ نوین تیپ 48 فتح کهگیلویه و بویراحمد روز پنجشنبه هفتم فروردین ماه ضدعفونی و گندزدایی شد.

خبرنگاران معابر عمومی باشت توسط تیم های عملیاتی جنگ نوین ضدعفونی شد

فرماندار باشت در حاشیه برگزاری این آئین با عنوان رزمایش شهدای مدافع سلامت گفت: ضدعفونی معابر و مکان های پرتردد این شهرستان با استفاده از 9 دستگاه خودروی تیپ 48 فتح و امکانات خودرویی شهرداری و سایر دستگاه های اجرایی این شهرستان انجام شد.

سید مسعود حسینی اضافه کرد: ضدعفونی معابر باشت با استفاده از 9 هزار و 500 لیتر مایع ضدعفونی انجام شد.

وی اعلام کرد:پیش از این چندین مرحله ضدعفونی و گندزدایی معابر و مکان های پرتردد این شهرستان با مشارکت دستگاه های اجرایی صورت گرفته بود.

فرماندار باشت با اشاره به پخش خبری مبنی بر تعطیلی سوپرمارکت های این شهرستان در چند روز آینده گفت: این خبر کذب است و با انتشار دهندگان آن برخورد می گردد.

حسینی اضافه کرد: در صورت احتیاج زمان فعالیت این اصناف ضروری افزایش می یابد.

فرماندار باشت گفت: برای حفظ سلامت مردم و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و مبادی ورودی شهر باشت تا اطلاع بعدی بسته شده است.

سید مسعود حسینی اضافه کرد: در این راستا همچنین با هماهنگی دستگاه های اجرایی اکیپ هایی سپاه، نیرو انتظامی و پلیس راه ، دهیاران، شوراها و مردم در ورودی این شهر مستقر شدند و از ورود خودروهای غیر بومی و افراد مشکوک به کرونا به درون شهر جلوگیری می نمایند.

وی اعلام کرد: هم اکنون 2 ایستگاه تست افراد مشکوک به کرونا در پل بریم و ورودی شهر باشت مستقر هستند و چنانچه موردی مشاهده گردد برای سلامت مردم به شهر خود بازگشت داده خواهند شد.

تا به امروز 2 مورد ابتلای قطعی به ویروس کرونا در شهرستان 22 هزار نفری باشت شناسایی شده که متاسفانه یک نفر بر اثر بیماری ویروس کرونا در این شهرستان جان باخته است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران معابر عمومی باشت توسط تیم های عملیاتی جنگ نوین ضدعفونی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران معابر عمومی باشت توسط تیم های عملیاتی جنگ نوین ضدعفونی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید