معرفی جانشین جدید فرمانده نیروی دریایی ارتش

به گزارش مجله خبری، امیر دریادار حمزه علی کاویانی به پیشنهاد فرمانده نیروی دریایی ارتش و تصویب سرلشکر موسوی به سمت جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش منصوب شد.

معرفی جانشین جدید فرمانده نیروی دریایی ارتش

به گزارش گروه سیاسی مجله خبری، آیین معارفه جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش با حضور امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش و امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش و جمعی از معاونان و فرماندهان این نیرو برگزار گردید.

در این مراسم فرمانده کل ارتش، با تاکید بر اینکه نیروی دریایی ارتش فقط یک نیروی مسلح نیست بلکه یک رکن تمدن ساز است، گفت: نیروی دریایی ارتش نسبت به سایر نیرو ها یک شاخصه بارزتر دارد، یعنی هر حرکت رو به جلویی که نیروی دریایی دارد، یک قدم به تحقق بیانیه گام دوم انقلاب نزدیک تر می گردد.

وی با بیان اینکه این یک قدم و یک حرکت در جهت ساختن تمدن و متحول کردن تاریخ آینده این کشور است، اضافه نمود: این حرکت رو به جلو، مدنظر فرماندهی معظم کل قواست.

سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش در ادامه علاقه، انگیزه، بی ادعا بودن و جدیت در کار ها را از خصوصیات و ویژگی های برجسته امیر دریادار کاویانی بیان کرد و گفت: یکی از شاخصه های برتر امیر دریادار کاویانی این است که همیشه دغدغه های نیرو از همه چیز برای او مهم تر و با ارزش تر است.

امیر دریادار کاویانی پیش از این مسئولیت معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی ارتش را عهده دار بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "معرفی جانشین جدید فرمانده نیروی دریایی ارتش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی جانشین جدید فرمانده نیروی دریایی ارتش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید