بارسلونا اتهامات اختلاس از صندوق باشگاه را تکذیب کردباشگاه بارسلونا اتهامات وارده از سوی نائب رئیس مستعفی باشگاه مبنی بر سرقت از صندوق را تکذیب کرد.

به گزارش مجله خبری، باشگاه بارسلونا اتهامات وارده از سوی نائب رئیس مستعفی باشگاه مبنی بر سرقت از صندوق را تکذیب کرد.

بارسلونا اتهامات اختلاس از صندوق باشگاه را تکذیب کردباشگاه بارسلونا اتهامات وارده از سوی نائب رئیس مستعفی باشگاه مبنی بر سرقت از صندوق را تکذیب کرد.

به گزارش گروه ورزشی مجله خبری، باشگاه بارسلونا با انتشار بیانیه ای به اتهامات روسود، نائب رئیس مستعفی باشگاه مبنی بر سرقت انجام گرفته از صندوق باشگاه، پاسخ داد.

در بیانیه باشگاه بارسلونا آمده است: در مقابل ادعاهای خطرناک و بی اساسی که امیلی روسود در مصاحبه با رسانه ها مطرح نمود، باشگاه تمام این ادعاها را کذب می داند و هیچگونه فسادی در ساختار باشگاه رخ نداده است. ما پیگیری های لازم در دادگاه علیه این ادعاهای کذب انجام می دهیم.

در ادامه بیانیه درباره استعفای 6 عضو باشگاه عنوان شد: درباره استعفای 6 عضو هیئت مدیره تصمیم گیرنده اصلی بارتامئو، رئیس باشگاه بود. این تعدیلات در راستای اجرای تدابیر لازم برای برنامه های آینده باشگاه بود.

روسود امروز در مصاحبه با رادیو RAC1 کاتالونیا مدعی شده بود مبلغ یک میلیون یورو به شرکت (I3 Ventures) از صندوق باشگاه پرداخت شده درحالی ارزش کار آن 100 هزار یورو بود. یعنی 900 هزار یورو اختلاس انجام شده شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بارسلونا اتهامات اختلاس از صندوق باشگاه را تکذیب کردباشگاه بارسلونا اتهامات وارده از سوی نائب رئیس مستعفی باشگاه مبنی بر سرقت از صندوق را تکذیب کرد." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارسلونا اتهامات اختلاس از صندوق باشگاه را تکذیب کردباشگاه بارسلونا اتهامات وارده از سوی نائب رئیس مستعفی باشگاه مبنی بر سرقت از صندوق را تکذیب کرد."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید