آخرین خبرها از حادثه سقز ، اسامی کشته شدگان

به گزارش مجله خبری، شهردار سقز علت حادثه آتش سوزی شب گذشته در یک تالار عروسی در شهر سقز را تشریح کرد.

آخرین خبرها از حادثه سقز ، اسامی کشته شدگان

به گزارش مجله خبری اعلام اسامی کشته شدگان حادثه سقزبه گزارش گروه استان های مجله خبری ، شب آدینه و به دنبال انفجار کپسول گاز مایع 11 نفر در یک تالار عروسی جان خود را از دست دادند.

  • یک روز عزای عمومی در کردستان

در جریان این حادثه بیش از 40 نفر نیز زخمی شدند که اسامی افراد کشته شده به توضیح زیر است:

1- مونا حسن پور 3 ساله

2- منیجه رحمانی 45 ساله

3- ماهان بهرامی 5 ساله

4- آرشام رسولی 4 ساله

5- شریف رضایی 70 ساله

6- سوژین قادرزاده 5 ساله

7- هژین 4سالە

8- سعادت علیزاده

9- عایشه محمودی

10- هاجر پسندی

در حال حاضر یکی از جسدها نیز همچنان مجهول هویه است.

چیا صالحی بابامیری شهردار سقز در این خصوص گفت: حادثه در تالار مانگه شو در شهر سقز روی داد و در اولین تماس نیروهای پلیس و افراد یکی از اکیپ های آتش نشانی که نزدیک محل حادثه بود به آنجا اعزام شد.

او ادامه داد: در مدت زمان کمتر از دو دقیقه نخستین اکیپ آتش نشانی سقز در محل حضور پیدا کرد و در ادامه نیز اکیپ های دیگری آتش نشانی به محل حادثه نیز اعزام شدند.

صالحی بابامیری اعلام کرد: متاسفانه ازدحام شدید جمعیت و همچنین حضور ماشین های مختلف باعث شد تا فرایند امداد رسانی با مشکل روبرو گردد و به همین دلیل کوشش های جدی و امداد رسانی صورت گرفت.

شهردار سقز با اشاره به دلیل اصلی وقوع این حادثه، گفت: انفجار کپسول گاز مایع باعث ترس افراد شده و تمامی حاضران در تالار نیز به سمت درب خروجی هجوم آوردند.

او اضافه کرد: این هجوم افراد به دلیل ترس از آتش سوزی بیشتر، باعث شد تا افراد زیر دست و پا مانده و در نهایت 11 نفر کشته و بیش از 40 نفر زخمی شدند.

صالحی بابامیری یادآور شد: یکی از انتظارات ما در این گونه حوادث رعایت مسائل ایمنی و همچنین حفظ آرامش برای مدیریت مسئله است.

او وقوع این حادثه را به مردم شهرستان سقز تسلیت گفت و گفت: تمامی نیروهای امدادی و آتش نشانی سقز تمامی کوشش خود را برای خدمت رسانی به حادثه دیدگان انجام دادند.

منبع: همشهری آنلاین

به "آخرین خبرها از حادثه سقز ، اسامی کشته شدگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین خبرها از حادثه سقز ، اسامی کشته شدگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید